Jackpot Nedir ?

Jackpot Nedir ?

Jackpot Nedir ? Jackpot bir oldukca oyuncunun oynaması ile oluşan havuzdaki miktarı talihli olan oyuncunun kazanmasıdır.

Kademeli jackpot sadece bir slot makinasında biriken paralar ile oluşan bir havuz değildir.

Jackpot Nedir
Jackpot Nedir

Birbiri ile bağlantılı oldukca sayıda slot makinasında oynanan her oyundan belli bir yüzde alınarak jackpot havuzuna aktarılır.

Dolayısıyla ne kadar çok makine bu jackpot ağına dahilse buradaki havuzda biriken miktar da o kadar fazla olacaktır.

Bu halde makine sayısı ne kadar fazla olursa bir makinadan açılan jackpota bakılırsa o denli kat fazla bir miktar havuzda birikecektir.

Kademeli jackpot ağına bağlı makinalarda bu havuza aktarılan yüzde düşüldükten sonra oyunculara ödenen kazançlar belirlendiği için bu makinlarda oyuncular kazanç miktarları daha düşük kalmaktadır.

Bu makinaları yeğleyen insanoğlu hayatlarını değiştirecek kazancı elde etme şansını bu duruma tercih etmeye çok istekli olanlardır.

Sitelere yatırım yaparak freespin hakkınızı kullanabilir ve ek kazanç sağlayabilirsiniz. Bu sitelere güvenli ve anonim bir şekilde yatırım yaptığınıza dikkat edin. Güvenliğinizi sağlayarak yatırım yapabileceğiniz bazı elektronik bankacılık sistemleri şunlardır;

Bu bankalar ile güvenle yatırım yapabilir ve kazançlarınızı tekrar buralar üzerinden kendinize aktarabilirsiniz. İyi günler dileriz.